ZAYIF AKIM PROJELERİMİZ

2014- 2020 yılı projelerini içermektedir.Diğer devam eden projeler gizlilik kapsamında paylaşılmamaktadır..

GÜNDOĞDU İNŞAATTÜRKMENABAT ULUSLARARASI HAVALİMANI

Proje kapsamında ;
Merkezi saat sistemi,Havalimanı kapsamındaki tüm binalarda 10 adet merkezi saat dağıtım noktası ile NTP destekli merkezi sistem kurulmuş VIP grubu için özel merkezi saat sistemi oluşturulmuştur.
IPTV: Tüm sistemlerdeki IPTV ve SMATV için gerekli projelendirme tamamlanmış olup EXTERITY ve SPAUN ürünleri tercih edilmiştir.
Profesyonel seslendirme; Konferans salonları,Toplantı salonlarında kullanılacak olan Başkan delege ,Simültane ve salon ses sistemleri dizayn edilmiştir.

GAP İNŞAATAŞKABAT YANIK TEDAVİ MERKEZİ

Proje kapsamında ;
Zayıf akım , IP Tabanlı senkronize merkezi saat sistemi tasarımı yapılmış olup uygulaması tamamlanmıştır.
Stream , Ameliyathane lokasyonlarında bulunan kameraların özel noktalarda seyredilmesi için gerekli video stream altyapısı, projelendirilmiş ve uygulanmıştır.
Bu proje yüklenici elektrik firması üzerinden yürütülmüştür. (ETA ELEKTRİK )

AGA İNŞAATHAZRETİ ÖMER MESCİDİ

Proje kapsamında ;
İnşaatı 2018 yılında tamamlanan projede  Gorgy Timing Merkezi saat sistemi, Namaz vakit için özel Vakitmatik dizaynı yapılmış olup Ağustos 2018 de açılışı yapılarak hizmete girmiştir.

AGA İNŞAATMİNİ SÜRÜŞ MERKEZİ

Proje kapsamında ;
8 adet eğitim sınıfı kapsamında HITACHI Akıllı tahta sitemleri,HP İş istasyonları ile Mini konferans salonu ses ve Projeksiyon sistemleri öne çıkmıştır.Projede özel olarak Çift kişilik özel araç simülatörü kullanılmış olup yazılım ve görseller Türkmençe yapılmıştır.Binada kullanılan ALCATEL Telefon santrali,BOSCH marka FAS,PA ile AXIS CCTV sistemi dizayn edilmiştir.Proje kapsamındaki tüm data ve elektrik altyapısı kurumumuz tarafından tasarlanmış ve uygulanmıştır.

AGA İNŞAATBUZ HOKEY SALONU

Proje kapsamında ;
Buz pisti alanında kullanılan tüm şov ışıkları ile profesyonel seslendirme sistemlerinde PROEL marka ürünler kullanılmıştır.Salon içerisinde 24 adet Robotik işik ile 4 adet linearray ses sistemi dizayn edilmiş olup tüm sistem otomasyon ile senkron çalışacak şekilde birbirine bağlanmıştır.Projede ek olarak BOSCH marka CCTV,FAS ve PA ile tüm zayıf akım sistemi BVMS üzerinden senkron çalışacak şekilde ilşkilendirilmiştir. Proje kapsamında binadan yapılacak TV yayınları için naklen yayın aracı arasında bağlantı panosu tasarlanmıştır.

GAP İNŞAATTÜRKMENBAŞI ULUSLARARASI LİMAN PROJESİ

Proje kapsamında ;
Danışmanlık : Tüm tesisin Risk Analiz, Güvenlik Planı ve Güvenlik Dizayn Çalışmasının yapılması. Yapılan plan çalışması içerisinde; Hızlı Tarama sistemleri, CCTV, PA, AC, FAS başta olmak üzere Merkezi saat sistemleri ile IPTV/SMATV sistem şartnamelerinin yazılması ve uygulama projelerinin yapılması sayılabilir. Proje çalışması hala devam etmektedir.
Altyapı : Tüm sistemlerdeki network altyapısı, dizayn aşamasında olup bu konuda danışmanlık hizmeti çalışmaları yapılmıştır
VTS / TOS ; Vessel Traffic Service ve Terminal Operating System danışmanlık hizmeti verilmiş ihale tamamlanmıştır.

AGA İNŞAATTÜRKMENISTAN TOPLUMA SOSYAL HİZMET ENSTİTÜSÜ

Proje kapsamında ;
Merkezi saat sistemine ek olarak 1 mt. genişliğinde özel saat tasarımı yapılmıştır.
Komplekste bulunan Skorbord sistemleri tarafımızdan sağlanmakta olup açılış 2017 Eylül ayında gerçekleşetirilmiştir.

AGA İNŞAAT APM

Proje kapsamında ;
Konferans salonu : Profesyonel ses sistemi,Başkan delege sistemi ve çok amaçlı sunum için elektronik kürsü sistemi dizayn edilmiştir.
Zayıf Akım : Bu kapsamda binada Bosch marka FAS ve PA dışında AXIS IP CCTV sistemi entegre edilmiştir.
Özel dizayn sistem bağlantı kutuları kullanılan proje 2015 Ekim ayında teslim edilmiştir

GAP İNŞAATHASTANELER PROJESİ 2017- ENDEKRONOLJİ / CERRAHİ HASTANELERİETA ELEKTRİK / AEC ELEKTRİK

Proje kapsamında ;
GORGY TIMING saat sistemleri ile ,Hastanelerin projeksiyon ve akıllı tahta sistemleri montajı yapılmıştır.

RÖNESANS İNŞAATBELARUS TÜRKMENİSTAN BÜYÜKELÇİLİĞİ

Proje kapsamında;
Barco projeksiyon sistemleri, Konferans salonu seslendirme ve simultane sistemi, Özel toplantı salonu görüntü sistemi ve otomasyonu ile mekanlara özel ses sistemleri kullanılmıştır.
Öne çıkan marklara JBL,BARCO,BOSCH,AKG ve özel dizayn kontrol panellerdir.

CYZGY H.K.SANAYİ TİCARET ODASI MERKEZ BİNASI ve İŞ MERKEZİ

Proje kapsamında ;
Konferans salonu : Profesyonel ses sistemi, başkan delege sistemi ve çok amaçlı sunum için elektronik kürsü sistemi dizayn edilmiştir.
Zayıf Akım : Bu kapsamda binada Bosch marka FAS ve PA dışında Bosch IP CCTV sistemi entegre edilmiştir.

CYZGY H.K.DAŞOĞUZ VİLAYETİ MERKEZ PAZAR PROJESİ

Proje kapsamında ;
Tesiste Network kapsamındaki tüm aktif-pasif ürünler HP, Bosch marka FAS, PA ve IP CCTV sistemi entegre edilmiştir. Kullanılan tüm ürünler tamamen yüksek sıcaklık şartlarında çalışacak şekilde dizayn edilen özel saha kabinleri ile koruma altına alınmıştır.