CANLI YAYIN&PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

HD SNG/OBVAN /UPLİNK HİZMETİ

2000 Yılından itibaren yayıncı kökenli profesyonel ekibimiz , broadcast ekipmanı ile çalışmalarında kalite ve en iyi hizmeti sunmaktayız. Amacımız, müşterilerimize sorunsuz, profesyonel ve kaliteli hizmet vermektir. Müşteri Profilimiz; Ulusal ve Uluslar arası TV şirketleri, Haber Ajansları, Yapım ve Halkla ilişkiler şirketi, Eğitim ve Öğretim Kurumları, Kamu Kuruluşları, Spor Kulüplerinden oluşmaktadır. Türkiye’nin dışında Kafkas, Balkan ülkeleri, Irak ve Kıbrıs’da da hizmetinizdeyiz

Faaliyet alanlarımız ise; Tv Programları, Spor Karşılaşmaları, Tanıtım Filmleri, Konserler, Dramalar, Video Konferanslar, Röportajlar, Lansmanlar, Servisler, 1-17 Kamera, Canlı Yayınlar, Her türlü Kayıt Formatı, Up & Downlink Uydu Sistemleri, Webcasting, Tele Konferanslar, Ekran Çalışmaları, Işık ve Ses Hizmetlerinden oluşmaktadır.

GALATASARAY 22.ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI

Sakaryaspor’un 2017/2018 yılı Kırmızı Grup karşılaşmaları 1 yıl boyunca TV264 kanalı için dış saha karşılaşmaları dahil tüm prodüksiyon hizmetleri BSM PROJECT tarafından yapılmıştır.4-6 kamera yapılan yayınlar tamamı uydu üzerinden canlı iletim ile sağlanmıştır.

SAKARYASPOR 2018-2019KIRMIZI GRUP KARŞILAŞMALARI

Proje kapsamında ;
İnşaatı 2018 yılında tamamlanan projede  Gorgy Timing Merkezi saat sistemi, Namaz vakit için özel Vakitmatik dizaynı yapılmış olup Ağustos 2018 de açılışı yapılarak hizmete girmiştir.

GALATASARAY AKADEMİ LİGUEFA Youth League2017-2019 KARŞILAŞMALARI

Galatasaray Spor kulübüne ait U/14-15-17-19-21 Yaş gruplarında oynanan tüm iç saha karşılaşma yayınları BSM PROJECT tarafından yapılmıştır.4-6 kamera yapılan yayınlar tamamı uydu üzerinden canlı iletim ile sağlanmıştır.

GALATASARAY SPOR KULÜBÜDİVAN VE MALİ KONGRE YAYINLARI

2017-2019 Yılları arasında GSTV’de yayınlanan GS Divan toplantıları,Mali genel kurullar BSM Project tarafından canlı yayınlanmıştır.Başta Galatasaray Lisesi olmak üzere Broadcast kurulumu BSM Project tarafından yapılan Özhan Canaydın Konferans Salonu ve Florya Metin Oktay Tesislerinden yapılan yayınlarda tüm Basın kurumları içinde altyapı çalışması tarafımızdan sağlanmıştır.

ORGANİZASYONLARDAN KALANLAR

OB 1 HD/SD-SDI
Araç: Mercedes 709D Kamyon
Aracın Ölçüleri: U 7.4 m x Y 2.50m x G 2.40 m
Aracın Ağırlığı: 6 Ton
Elektirik Girişi: 220 V, Mono Phase , 32A CEE Konnektör
– Uydu bağlantıları, her çeşit anahtar teslim produksiyon çözümleri.
– Fully redundant Ku band SNG (HD or SD).
– Turn around downlink-uplink hizmetleri.
– Uydu kapasite tahsisi.
– Jeneratör,