Mobirise Website Generator

BROADCAST PROJELER

2016- 2018 Yılları arasında yapılmış olan projeleri kapsamaktadır..

Galatasaray Televizyonu HD yayında!

MAYIS 20, 2018

Sarı-kırmızı renklere gönül verenlerin kanalı Galatasaray Televizyonu artık HD yayında!

Doğan Yayın Holding işbirliğiyle kurulan Galatasaray Televizyonu, 15 Ocak 2007'de yayın hayatına 'merhaba' demiş ve o günden bugüne de sarı kırmızılı camiaya ilişkin tüm gelişmeleri ekranlara taşımıştı. Geride kalan yıllarda futboldan basketbola; voleyboldan sutopuna sayısız maçın canlı yayınını gerçekleştiren Galatasaray Televizyonu, 21. şampiyonluğun hemen ardından HD (High Definition) yayına geçerek taraftara bir sürpriz daha yaptı.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in katıldığı, Melisa Çizmeci ve Ebru Gürsoy'un birlikte sunduğu "21. Şampiyonluk Kutlaması" programında saat 19:05'te HD yayına geçilirken Başkan Mustafa Cengiz, bu önemli gün ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Başkan Mustafa Cengiz, "Hayırlı uğurlu olsun. HD yayına geçiş bana kısmet oldu. 2013, 2014 yıllarında ana stüdyoda çok yayın yaptık. Kanalın kuruluşunun ardından 11 yıl geçmiş. Hep bağımsız, tüm platformda HD yayın diliyorduk. Taraftarların her platformdan ulaşabileceği bir yayın diliyorduk. Yönetimimiz süresince bunun bir kısmına ulaştık. Bunu realize eden sevgili Kerem Ertan'a, tüm çalışanlarımıza, emekçi kardeşlerime tek tek teşekkür ediyor, selam ve saygılarımı iletiyorum. HD yayının ardından tüm platformda da ulaşabilen bir kanalı da realize ederiz ve umarım bu da bize kısmet olur" ifadelerini kullandı.

GSTV HD yayına çıkarken sistem entegratörü olarak BSM PROJECT firmasını tercih ederek bizleri onurlandırdı.Yeni yapılanma çerçevesinde Encoder'dan Pc tabanlı yayın sistemlerine kadar çok sayıda ürün kullanıldı.Ürünlerle ilgili detaylı bilgi için bizle iletyişime geçmeyi unutmayıız.

ÖZHAN CANAYDIN KONFERANS SALONU

ARALIK 13, 2017

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Galatasaray Stadyumu'nda Özhan Canaydın Konferans Salonu açıldı.


Merhum eski başkan Özhan Canaydın'ın adının verildiği konferans salonunun açılışı, sarı-kırmızılıların Başkanı Dursun Özbek, Özhan Canaydın'ın eşi Asuman Canaydın, oğlu Murat Canaydın ve Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar'ın kurdeleyi kesmesiyle yapıldı.

Özbek: “Canaydın kalbimizde yaşıyor”


Burada konuşma yapan Dursun Özbek, "Özhan Canaydın her zaman kalbimizde yaşıyor. Bize kazandırdığı muhteşem eserin her zaman onunla beraber yaşadığımızın göstergesi olarak Özhan ağabeyin adını verdik, rahmetle anıyoruz. Bu salonun Galatasaray Spor Kulübü'ne hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Konferans salonu kurulumunda BSM Project olarak konferans salonunun Broadcast altyapı sisteminin kurulması ile Konferans salonu görsel sunum sistemine entegrasyonu gerçekleştirilmiştir.Kapsamda Datavideo SE-1200MU 6 Input HD Digital Video Switcher ,Kramer ve Prolink bağlantı ekipmanları ile konferans salonu kapsamında bulunan tüm TV ünitelerine dağıtım için 4K dağıtıcılar kullanılmıştır.Stad içinde yerleşik bulunan GSTV mevcut altyapısını HD sisteme yükselttiğinden Reji ile Konferans salonu arasında HD görüntü alıp vermek için gerekli tüm fiber üniteler entegre edilmiştir.Konferans salonu kapsamında tüm altyapı geliştirme çalışmaları devam etmektedir.

ŞİŞLİ MESLEK YÜKSEK OKULU 
Sinema TV Bölümü Projeleri

Proje kapsamında ;
Okulun Sinema TV bölümü için Panasonic AJPX 270 Kamera, Datavideo Prompter ve Shure El Telsiz Mikrofonu konfigüre edilmiş, sistemi kurulumuş ve eğitimler için hazır hale getirilerek teslim edilmiştir.
Şu anda Sinema - TV bölümü öğrencileri için eğitim amaçlı kullanılmaktadır. 

GEM TV 
Stüdyo Projeleri
Stüdyo ve Aktüel Işık Sistemleri

Proje kapsamında ;
Yenilenen İstanbul ve Antalya stüdyolarının ışık ihtiyaçları, ARRI ışıklar kullanılarak yeniden planlanmıştır. Aktüel dizi ve program çekimleri için led panel ve HMI ışıklar setlere entegre edilmiştir. Yine dış çekimler ve dizi setleri için ışık kamyonu «cinemobil» yapıya özel olarak dizayn edilmiş olup stüdyolar anahtar teslimi olarak devreye alınmıştır. 

MCD GRUP
Eurosport – Bundesliga

Proje kapsamında : Eurosport Türkiye şubesinin yenileme ,altyapı eklentileri yapılmıştır.Yapılandırma kapsamında seslendirme odalarının tekrar yenilenmesi ile tüm kablolama yeniden dizayn edilmiştir.

2014 ve öncesi yapılmış olan bazı projeler

Türkmenistan TV Kule alt sistemler

Etkin İnşaat Hipodrom 

Bitlis TV

KANAL D SPOR

Astana Media Tower

Ahal Atçılık ve Spor Kompleksi

Aşkabat Olypic Project – BOQ

Çizgi İnşaat – TSTB Project

İstanbul Valiliği – AKOM Merkezi

Sports TV – İstanbul

Eurosport – Bundesliga

Malatya Hilton – Digital SignageCine 5 – İstanbul

Show TV – Canlı Yayınları

Lig TV – Canlı Yayınları

Ameliyat Canlı Yayınları

Kongre Canlı Yayınları

MTV Türkiye – Sistem Kurulumu

Ekstra Prodüksiyon

Fox Tv