Mobirise

ZAYIF AKIM

2014- 2018 yılı projelerini içermektedir.Diğer devam eden projeler gizlilik kapsamında paylaşılmamaktadır.

Uluslararası Türkmenbaşı Deniz Limanı açılıyor

Zayıf akım ve Profesyonel sistemler şartnamelerini oluşturduğumuz.İhale proje çizimlerini yaptığımız Türkmenbaşı Uluslararası Deniz limanı açılış zamanı yaklaştı.Türkmenistan kaynaklı haber sitesi Atavatan Türkmenistan sistesindeki haberi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz...

Türkmenistan Devlet Başkanı Sayın Gurbanguli Berdimuhamedov başkanlığında Bakanlar Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Ülkenin iç ve dış gündeminin ele alındığı toplantıda, 2 Mayıs tarihinde Türkmenistan’ın bölgenin lojistik merkezine dönüştürecek dev proje Uluslararası Deniz Limanı’nın hizmete açılacağı kaydedildi. Ayrıca, Avaza Turizm Bölgesinde ulaştırma konulu uluslararası konferans ve Ekonomik İşbirliği Teşkilatı’nın (ECO) Ulaştırma Bakanları Toplantısı yapılacak.

Mayıs ayının ilk günlerinde Türkmenistan’ın Hazar Denizi’nin kıyısındaki Türkmenbaşı kentinde bir dizi uluslararası organizasyonlar gerçekleştirilecek. Türkmenistan’ın son yıllardaki önemli yatırımı olan Uluslararası Türkmenbaşı Deniz Limanı hizmete açılacak. 1.5 milyar dolar büyüklüğündeki proje, Hazar Denizi'nin en büyük limanı konumuna gelecek.Deniz limanının açılışı münasebetiyle bölgede önemli bir dizi konferanslar tertiplenecek. Ulaştırma konulu konferans ve fuar yanı sıra 3 Mayıs tarihinde ECO Ulaştırma Bakanları’nın 9. Toplantısı gerçekleştirilecek. Bununla ilgili konusu 17 Nisan tarihinde Tacikistan’ın başkenti Duşanbe’de yapılacak ECO Bakanlar Konseyi’nin 23.toplantısında görüşülecek..

Proje kapsamında verilen hizmetler hakkında bilgi için lütfen bize ulaşınız.BSM PROJECT

Türkmenistan'daki Tüm zayıf akım ve profesyonel sistemlerin danışmanlık ve dizayn çalışmaları için bizi her an arayabilirsiniz. BSM PROJECT +90 212 279 72 10 info@bsmproject.com

Türk GAP İnşaat şirketinin kurduğu Uluslararası Türkmenbaşı Limanı projesi kapsamında feribot ve yolcu terminali, konteyner terminali, genel kargo limanı, dökme yük limanı, gemi yapım ve onarım tesisi inşa edildi..

Türkmenistan yönetiminin attığı cesur ve kararlı adımlar sayesinde tarihi İpek Yolu’nu yeniden canlandıracak yatırımlar tüm coğrafyada devam ederken Türkmenistan; ulaştırma ve taşımacılık alanında uluslararası bir merkez olma yolunda hızla ilerliyor.

Hazar Denizi kıyısında yer alan Uluslararası Türkmenbaşı Limanı bölgenin en büyük limanı olarak, dünyanın sayılı limanları arasına girmeye hazırlanıyor. Bu sayede Hazar, ülkeleri ayıran değil birleştiren bir deniz oluyor.

Eco Friendly - Çevre Dostu liman standartlarına göre inşa edilen proje, Türkmenistan’ı bölgenin önemli lojistik üssü konumuna getirecek.

Sayfayı paylaş

AGA İNŞAAT
ASP 

Proje kapsamında ;
8 adet eğitim sınıfı kapsamında HITACHI Akıllı tahta sitemleri,HP İş istasyonları ile Mini konferans salonu ses ve Projeksiyon sistemleri öne çıkmıştır.Projede özel olarak Çift kişilik özel araç simülatörü kullanılmış olup yazılım ve görseller Türkmençe yapılmıştır.Binada kullanılan ALCATEL Telefon santrali,BOSCH marka FAS,PA ile AXIS CCTV sistemi dizayn edilmiştir.Proje kapsamındaki tüm data ve elektrik altyapısı kurumumuz tarafından tasarlanmış ve uygulanmıştır.

AGA İNŞAAT
BUZ KÖŞKÜ

Proje kapsamında ;
Buz pisti alanında kullanılan tüm şov ışıkları ile profesyonel seslendirme sistemlerinde PROEL marka ürünler kullanılmıştır.Salon içerisinde 24 adet Robotik işik ile 4 adet linearray ses sistemi dizayn edilmiş olup tüm sistem otomasyon ile senkron çalışacak şekilde birbirine bağlanmıştır.Projede ek olarak BOSCH marka CCTV,FAS ve PA ile tüm zayıf akım sistemi BVMS üzerinden senkron çalışacak şekilde ilşkilendirilmiştir. Proje kapsamında binadan yapılacak TV yayınları için naklen yayın aracı arasında bağlantı panosu tasarlanmıştır.

GAP İNŞAAT 
GAP İNŞAAT TÜRKMENBAŞI ULUSLARARASI LİMAN PROJESİ

Proje kapsamında ;
Danışmanlık : Tüm tesisin Risk Analiz, Güvenlik Planı ve Güvenlik Dizayn Çalışmasının yapılması. Yapılan plan çalışması içerisinde; Hızlı Tarama sistemleri, CCTV, PA, AC, FAS başta olmak üzere Merkezi saat sistemleri ile IPTV/SMATV sistem şartnamelerinin yazılması ve uygulama projelerinin yapılması sayılabilir. Proje çalışması hala devam etmektedir. 

Altyapı : Tüm sistemlerdeki network altyapısı, dizayn aşamasında olup bu konuda danışmanlık hizmeti çalışmaları yapılmıştır

VTS / TOS ; Vessel Traffic Service ve Terminal Operating System danışmanlık hizmeti verilmiş ihale tamamlanmıştır.

AGA İNŞAAT 
TÜRKMENISTAN TOPLUMA SOSYAL HİZMET ENSTİTÜSÜ

Proje kapsamında ;
 
Merkezi saat sistemine ek olarak 1 mt. genişliğinde özel saat tasarımı yapılmıştır.
Komplekste bulunan Skorbord sistemleri tarafımızdan sağlanmakta olup açılış 2017 Eylül ayında gerçekleşetirilmiştir.

 AGA İNŞAAT
APM

Proje kapsamında ;
Konferans salonu : Profesyonel ses sistemi,Başkan delege sistemi ve çok amaçlı sunum için elektronik kürsü sistemi dizayn edilmiştir.
Zayıf Akım : Bu kapsamda binada Bosch marka FAS ve PA dışında AXIS IP CCTV sistemi entegre edilmiştir.
Özel dizayn sistem bağlantı kutuları kullanılan proje 2015 Ekim ayında teslim edilmiştir.

GAP İNŞAAT
HASTANELER PROJESİ 2017

ETA ELEKTRİK / AEC ELEKTRİK
Proje kapsamında
GORGY TIMING saat sistemleri ile ,Hastanelerin projeksiyon ve akıllı tahta  sistemleri montajı yapılmıştır.

RÖNESANS İNŞAAT
BELARUS TÜRKMENİSTAN BÜYÜKELÇİLİĞİ

Proje kapsamında ;
Barco projeksiyon sistemleri, Konferans salonu seslendirme ve simultane sistemi, Özel toplantı salonu görüntü sistemi ve otomasyonu ile mekanlara özel ses sistemleri kullanılmıştır.
Öne çıkan marklara JBL,BARCO,BOSCH,AKG ve özel dizayn kontrol panellerdir.